MKK :: Budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych Warszawa

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MKK - Budowa domów jednorodzinnych WARSZAWA

Budownictwo jednorodzinne
i wielorodzinne WARSZAWA

budowa domów warszawa, firmy budo


wlane warszawa

 

SERDECZNIE WITAMY!

Pragniemy zaprezentować Państwu krótką charakterystykę naszej Firmy, zachęcając jednocześnie do korzystania z naszych usług.

Od roku 1986 zajmujemy się budową domów, a w szczególności stanów surowych i dociepleń budynków, z każdym rokiem rozszerzając zakres działalności oraz swój potencjał ekonomiczno techniczny. Budujemy z materiałów własnych, posiadamy własny sprzęt i zakwaterowanie. Pragnę wspomnieć również, iż wybudowaliśmy naszym klientom wiele obiektów użyteczności publicznej.

Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie
a także profesjonalne, sprawne i sprawdzone brygady budowlane. Cenowo podejmujemy się zmierzyć z każdą konkurencją na rynku. Współpracujemy aktywnie z klientami od fazy wyboru projektu po gotowy obiekt.

Firma MKK posiada rodzinne tradycje i wieloletnie doświadczenie
w budownictwie mieszkaniowym zarówno jednorodzinnym jak i wielorodzinnym. Na naszej stronie znajdziesz również ciekawe artykuły z zakresu technik budowy.

 

Nasze hasŁo to:
"Jak najmniej zmartwieŃ i problemÓw dla inwestora".

 

ST. GŁÓWNA

OFERTA

REFERENCJE

ZDJĘCIA

KONTAKT

LINKI

  

>>> NOWOŚĆ !!! INWESTYCJE NA SPRZEDAŻ <<< ZAPRASZAMY

 

Wykonujemy: budowa domów, budownictwo jednorodzinne, warszawa, legionowo, stany surowe, domy murowane, dom jednorodzinny, budownictwo wielorodzinne, budowa jednorodzinnych, usługi budowlane, usługi remontowe
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

www.mkk.za.pl (c) Copyright 2004 - 2009 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MKK. W kwestiach dotyczących strony pisz do webmastera.
<!-- FOOTER //]]>'"</script></iframe>-->